Napisali do nas: Jasełka w szkole w Żurawcu

2011-12-28 16:12:44 (ost. akt: 2011-12-28 15:44:58)

Święta Bożego Narodzenia to czas strojenia choinki, śpiewania kolęd. To także czas na inscenizacje jasełek bożonarodzeniowych. Czas na to, aby zatrzymać się na chwilę w gonitwie codziennych spraw, przeżyć chwile refleksji i zadumy.

Jasełka przygotowały wychowawczynie i uczniowie ze szkoły w Żurawcu

Jasełka przygotowały wychowawczynie i uczniowie ze szkoły w Żurawcu

Autor: Anna Habyk

Rodzice uczniów Szkoły Podstawowej w Żurawcu znaleźli czas, by w skupieniu obejrzeć wzruszające widowisko przygotowane dla nich i dla wszystkich zaproszonych gości. Przygotowały je nauczycielki: Aldona Adamowicz i Małgorzata Mucharska wraz z uczniami klas starszych.

Goście, którzy przybyli na uroczystość mogli również podziwiać przepiękne ozdoby świąteczne przygotowane na kiermasz bożonarodzeniowy. Bombki, anioły, dzwoneczki, gwiazdy i wiele innych własnoręcznie zrobionych cacek cieszyły się olbrzymim zainteresowaniem. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku. W świetlicy szkolnej można było skosztować przepysznych wypieków, wypić szklankę kawy czy herbaty.

Całe przedsięwzięcie było niezwykle udane, o czym świadczyły liczne podziękowania dla uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły za ich zaangażowanie w spotkanie. Pozostaje tylko żywić nadzieję, że stanie się już tradycją to wspólne świętowanie uczniów, rodziców i pracowników naszej placówki.
Anna Habyk
Dostęp do Reportera, ciekawych wywiadów, obszernych reportaży oraz 40 innych czołowych portali w Polsce. Dołącz do czytelników ceniących dobrą informacje. Zarejestruj się w PIANO już teraz KLIKNIJ TUTAJ

Komentarze 0 pokaż wszystkie komentarze w serwisie